true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

نارضایتی مردم از روند کند بازسازی جاده‌های دشتی و تنگستاندشتستان بزرگ: نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: روند کند اصلاح، بازسازی و تعریض جاده‌ها در این دو شهرستان، نارضایتی مردم را در پی داشته است.

به گزارش دشتستان بزرگ ؛ کرمی، نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر، بر استانداردسازی جاده‌ها در این دو شهرستان به ویژه جاده‌های مرگ تاکید و بیان کرد: زیبنده نام استان بوشهر و شهرستان‌های دشتی و تنگستان با این همه سابقه تاریخی نیست که هنوز جاده‌هایی دارند که همچنان روزانه چندین نفر را به کام مرگ می‌برد.

او، به جاده‌های بخش دلوار، دهستان کبگان، شنبه و طسوج و اهرم به برازجان اشاره کرد و افزود: روند کند اصلاح، بازسازی و تعریض این جاده‌ها که نارضایتی عموم مردم حوزه انتخابیه را در پی داشته است، قابل قبول نیست.

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای تسریع در روند اجرای طرح‌های این شهرستان‌ها باید از اعتبارات ملی استفاده کرد وگفت: بودجه‌های استانی پاسخ گوی این نیاز‌ها نیست و به همین منظور باید تامین اعتبار در مرکز پیگیری شود، که برای انجام این کار به زودی با مسئولان وزارت نفت، سازمان راهداری و وزارت راه و شهرسازی هماهنگی‌های لازم انجام خواهد گرفت

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader