true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
دشتستان بزرگ :نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا نسبت به رقیب جمهوریخواهش در ایالت‌های میشیگان و پنسیلوانیا همچنان پیشتاز است.

به گزارش دشتستان بزرگ ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، نظرسنجی مشترک هیل-هریس ایکس حاکی است جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر نسبت به دونالد ترامپ در دو ایالت پنسیلوانیا و میشیگان جلوتر است.

                          خبر بد برای ترامپ؛ بایدن همچنان پیشتاز است

بر اساس این گزارش پیشتازی بایدن نسبت به ترامپ در ایالت میشیگان دو رقمی است، ولی نامزد دموکرات نسبت به رقیب جمهوریخواهش در ایالت پنسیلوانیا ۵ درصد جلوتر است.

در ایالت فلوریدا نیز این دو نامزد ریاست جمهوری، رقابت تنگاتنگی دارند. در هر ۳ ایالت مذکور، اکثر رای دهندگان گفته اند که مدیریت شیوع ویروس کرونا مهمترین نگرانی آن‌ها است، مساله‌ای که ترامپ به شدت از سوی کارشناسان و افکار عمومی با انتقادات گسترده‌ای روبرو شده است.

در ایالت پنسیلوانیا ۵۱ درصد رای دهندگان گفته اند که به بایدن رای خواهند داد و این رقم برای ترامپ به ۴۶ درصد رسیده است.

۴۷ درصد رای دهندگان در این ایالت به طور کلی از عملکرد ترامپ راضی و ۵۳ درصد ناراضی هستند.

۵۴ درصد رای دهندگان از مدیریت اقتصادی ترامپ راضی بوده اند، ولی ۵۸ درصد نارضایتی خود را از مدیریت شیوع ویروس کرونا توسط وی اعلام کرده اند.

۵۵ درصد رای دهندگان نیز گفته اند که بایدن فرد بهتری برای مدیریت شیوع ویروس کرونا است. در خصوص بهترین فرد برای اداره اقتصاد آمریکا ترامپ ۵۳ به ۴۷ از بایدن جلوتر است.

حدود دو سوم رای دهندگان گفته اند که کشور در مسیر نادرستی قرار دارد و ۵۴ درصد نیز مسیر اقتصادی کشور را غلط می‌دانند.

در ایالت فلوریدا بایدن و ترامپ موفق به کسب ۴۸ درصد آرا شده اند. ۵۵ درصد رای دهندگان در این ایالت ترامپ را برای اداره اقتصاد ترجیح می‌دهند و این رقم برای بایدن ۴۵ درصد است. اکثر رای دهندگان نیز بایدن را فرد بهتری برای مقابله با کرونا می‌دانند.

رای دهندگان در ایالت فلوریدا همچنین بایدن را فرد بهتری برای مدیریت مسائل نژادی و متحد کردن کشور می‌دانند.

در ایالت میشیگان نیز بایدن ۵۴ به ۴۳ از ترامپ جلوتر است. بیش از ۵۵ درصد رای دهندگان در این ایالت از عملکرد ترامپ راضی نیستند.

۵۲ درصد رای دهندگان ترامپ ر فرد بهتری برای اداره اقتصاد می‌دانند و این رقم برای بایدن ب ۴۸ درصد رسیده است. ولی پیشتازی بایدن در خصوص مدیریت شیوع ویروس کرونا نسبت به ترامپ دو رقمی است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader