true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر با اشاره به کمک ۸ میلیارد تومانی به نیازمندان و مددجویان استان در ماه‌های محرم و صفر گفت: بیش از ۲۳ هزار و ۸۱۵ بسته مواد غذایی به ارزش ۴.۳ میلیارد تومان در این مدت توزیع شد.

به گزارش دشتستان بزرگ ؛ احمد لطفی در گفت‌وگو با تسنیم با تسلیت ایام دهه آخر ماه صفر و قدردانی از مشارکت مردم خیر و دستگاه‌ها و نهادهای استان بوشهر در رسیدگی به نیازمندان اظهار داشت: به مناسبت رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) غذای گرم بین نیازمندان در نقاط مختلف استان بوشهر توزیع شد.

وی، با بیان اینکه توزیع غذایی گرم در قالب اطعام حسینی از ماه محرم آغاز  شد و تا پایان ماه صفر ادامه دارد گفت: در این ایام ۱۹۵ هزار و ۲۱۸ پرس غذا بین نیازمندان و مددجویان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر بیان کرد: در اطعام نیازمندان در این ۲ ماه ۳٫۶ میلیارد تومان در قالب توزیع غذای گرم با مشارکت خیران  و نیکوکاران  استان بوشهر هزینه شد.

لطفی، از توزیع بسته‌های معیشتی غذایی بین نیازمندان خبر داد و خاطر نشان کرد: در ماه‌های محرم و صفر بیش از ۲۳ هزار و ۸۱۵ بسته مواد غذایی به ارزش ۴٫۳ میلیارد تومان در شهرها و روستاهای استان بوشهر بین قشر نیازمند و مددجو توزیع شد.

وی، افزود: در مجموع در توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی میان نیازمندان و مددجویان استان بوشهر افزون بر ۸ میلیارد تومان پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر توزیع۶۷۰۰ بسته لوازم تحصیلی میان دانش آموز مددجوی استان بوشهر را از دیگر برنامه‌ها دانست و گفت: این بسته‌های تحصیلی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تهیه و میان دانش آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد توزیع شد.

لطفی، از تامین تبلت و تلفن همراه ویژه دانش آموزان نیازمند استان بوشهر برای استفاده آموزشی تحصیلی از فضای مجازی خبر داد و بیان کرد: با کمک مردم خیر استان بوشهر و شورای راهبردی پتروشیمی‌های این استان ۳ هزار تبلت تا یک ماه آینده میان دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر توزیع می‌شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader