true

ویژه های خبری

true
    امروز جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
بهره برداری از جدولگذاری و بهسازی ۲۴ روستای بخش مرکزی اسدآباد

دشتستان بزرگ : بخشدار مرکزی اسدآباد از افتتاح و بهره برداری طرح جدولگذاری و بهسازی ۲۴ روستای بخش مرکزی این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از ایسنا ،سلیمان نظری دوست  اظهار کرد: در شش ماه نخست امسال طرح جدولگذاری و بهسازی معابر روستایی در ۲۴ روستای بخش مرکزی شهرستان آغاز شده و در دست اجرا قرار دارد که این تعداد طرح  برخی به اتمام رسیده و برخی در شرف پایان و تکمیل هستند و ظرف یک ماه آینده به بهره برداری خواهند رسید.

وی با اشاره به تأکید فرماندار اسدآباد در ابتدای سال جاری نسبت به انجام و تکاپوی فعالیت های عمرانی در سطح روستاها افزود: در حال حاضر در بیش از ۵۰  درصد دهیاری های بخش مرکزی شهرستان فعالیت های مختلف عمرانی چون جدولگذاری و بهسازی معابر در دست اجرا بوده ودر مراحل پایانی قرار دارد.

نظری دوست با بیان اینکه تاکنون بیش از ۷۰۰میلیون تومان در راستای ۵۵۰۰ متر جدولگذاری در برخی از معابر ۲۴ روستای بخش مرکزی هزینه شده، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود تا قبل از آغاز بارندگی وسرما اعتباری افزون بر یک میلیارد تومان برای فعالیت های عمرانی این روستاها از محل اعتبارات و بودجه دهیاری ها هزینه شود.

وی در ادامه بیان کرد: امروز در شــرایط اقتصادی تحریم دولت مصمم اســت پروژه هایی که ۵۰ درصد پیشرفت دارند را به اتمام برساند که به تبع تصمیم دولت در استان و شهرستان و بخش مرکزی این موضوع نیز در حال پیگیری بوده و ما شاهد آسفالت راه های روستایی قاسم آباد خنداب، قمشــانه، سیاه گله به سوتپه هســتیم.

نظری دوست با اشاره به اینکه ملحمدره و ویرایی جزء روستاهای هدف گردشگری بخش مرکزی هســتند، گفت: برای روستای گردشگری ملحمدره تاکنون بیش از سه میلیارد تومان در بحث سنگفرش، بهسازی معابر و … توسط دستگاه های دولتی هزینه شــده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader