true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ: مدیرکل استاندار استان بوشهر با اشاره به این‌که افزایش تولید از طریق آموزش انجام می‌شود، گفت: با توجه به همه‌گیری کرونا آموزش‌های لازم به‌صورت مجازی انجام می‌شود؛ هم‌چنین کنترل خط تولید از راه برخط و شبکه‌های مجازی به ما گزارش می‌شود.
محمدرحیم بهره مند اضافه کرد: از مهر پارسال تا مهر امسال بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ بازدید و بازرسی از مراکز عرضه کالا در طرح «طاها» داشتیم که هدف آن ناامن کردن شرایط برای تولید بی‌کیفیت و حمایت از تولید‌های باکیفیت است.

وی با بیان این‌که پس از این بازرسی‌ها برای تولیدکنندگان گواهینامه معتبر صادر می‌شود، ادامه داد: ما با هدف افزایش کیفیت، کنترل شبکه زنجیره‌ای محصولات را از خط تولید تا بازار انجام می‌دهیم.
مدیرکل استاندارد بوشهر یادآور شد: اکنون با تکمیل زنجیره آزمایشگاه تست تولید فرآورده‌های نفتی ۱۰۰ درصد در استان بوشهر انجام می‌شود که این یک ظرفیت چشمگیر برای این استان است.

بهره‌‏مند اظهار داشت: ظرفیت استان بوشهر در این حوزه به حدی است که در یک سال گذشته ۲۵۰ پرونده مربوط به فرآورده‏‌های نفتی استان هرمزگان در بوشهر مورد آزمون قرار گرفته‌است.

وی گفت: وجود این ظرفیت باعث شده تا صادر کنندگان فعال در حوزه فرآورده‏‌های نفتی بوشهر را به عنوان مرز خروجی خود انتخاب کند که این مهم کمک زیادی برای رونق و اشتغال‌زایی در بوشهر داشته است.

مدیرکل استاندارد بوشهر اظهار کرد: امسال شعار روز جهانی استاندارد «حفاظت از زمین با استانداردها» انتخاب شده که این موضوع نشانگر اهمیت تولید با کیفیت همراه با کاهش آسیب ممکن به حوزه محیط زیست است.

بهره‎مند ادامه داد: تولید با کیفیت و با کمترین آسیب به محیط زیست از برنامه‌های مهم امسال است که از طریق تدوین استانداردهای ملی و رعایت ضوابط فنی که در تولید نقش دارد، مورد توجه قرار گرفته است.

وی گفت: در یک سال گذشته اداره کل استاندارد بوشهر ۸۲ مورد تدوین استاندارد ملی داشته و ۱۱۰ استاندارد ملی تدوین شده را مورد بازنگری قرار داده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader