true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ: مسابقات والییبال ساحلی زیر ۱۶ سال کشور و انتخابی تیم ملی در حالی آغاز شده است که جای نمایندگان والیبال ساحلی استان و دشتستان در آن خالی است.
به گزارش دشتستان بزرگ، مسابقات ساحلی قهرمانی زیر ۱۶ سال کشور، روز چهارشنبه ۹ مهرماه در هشت گروه و با حضور ۲۳ آغاز شد که متاسفانه در این دوره از مسابقات، استان بوشهر هیچ گونه نماینده‌ای بخصوص از بین جوانان با استعداد دشتستانی ندارد.
علیرغم اینکه لزوماً نیازی نیست ورزش ساحلی در کنار سواحل آبی باشد و به صرف ایجاد زمین بازی امکان فعالیت در این زمینه وجود دارد، اما این نکته قابل توجه است که از بین تیم‌های شرکت کننده در این دوره از مسابقات ۱۳ تیم فاقد دسترسی به سواحل دریا هستند.
نکته دیگر اینکه در مسابقات اینچنینی که دارای محدودیت سنی هستند، عدم شرکت در آن‌ها به معنی از دست رفتن فرصت برای آن رده‌های سنی است، چراکه با گذشت زمان، سن بازکنان تغییر یافته و امکان شرکت در سال‌های بعد را از دست خواهند داد. همچنین نظر به اینکه اردوی تیم ملی والیبال ساحلی در ۱ تا ۹ بهمن ماه سال گذشته (۱۳۹۸) در بحبوحه انتخابات هیات والیبال استان با پیگیری حسن بازدرهوا رئیس کنونی هیأت استان برگزار شد که در جذب آرای مجمع وی نیز تأثیر داشت.
باید دید پس از این هیأت استان در زمینه والیبال ساحلی با مدیریت وی که خود از داوران و مربیان بین المللی این رشته (والیبال ساحلی) نیز است، چه اقدامات و موفقیت‌های پیش روی والیبال ساحلی استان خواهد بود.
گفتنی است مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۱۶ سال کشور و انتخابی تیم‌های ملی، از دهم تا دوازدهم مهرماه با رعایت پروتکل‌های اجرایی و بهداشتی در کمپ ورزش‌های ساحلی بندر امیرآباد شهرستان بهشهر در استان مازندران برگزار می‌شود. منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، خراسان رضوی (الف و ب)، مازندران (الف، ب و ج)، گیلان ب، فست‌فود میشف گیلان، آکادمی والیبال المپیک سمنان، منطقه آزاد قشم، شهدای گراش (فارس)، توابع تهران (الف، ب) گلستان (الف و ب)، قزوین (الف و ب)، هیات والیبال آذربایجان غربی، خوزستان (الف و ب)، هیات والیبال کرمانشاه، اصفهان (الف و ب) تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات هستند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader