true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از نیاز ۶ هزار و ۶۰۰ دانش آموز تحت پوشش این نهاد به تجهیزات آموزشی مانند تبلت خبر داد.

احمد لطفی روز جاری در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار کرد: با توجه به این که امسال بخش عمده ای از مدارس سراسر استان بوشهر به شکل غیرحضوری و از طریق آموزش در فضای شبکه های مجازی انجام می شود، نیاز است که زیرساخت های لازم نیز تامین گردد.

وی افزود: از آنجا که کمیته امداد برای رفع بخش عمده ای از مشکلات جامعه تحت حمایت، از توان افراد خیر و نیکوکار در دو بخش حقیقی و حقوقی استفاده می کند به دنبال این هستیم که از این پتانسیل در جهت تامین نیازهای دانش آموزان تحت پوشش استفاده کنیم.

مدیرکل کمیته امداد بوشهر تصریح کرد: از آنجا که در بخشی از شهرستان های استان حضور دانش آموزان به شکل محدود و دو روز در هفته در مدارس پیش بینی شده، نیاز است که تجهیزاتی از قبیل پوشاک، کیف و کفش و نوشت افزار آنها نیز تامین گردد.

لطفی با اعلام این که یکی از مصوبات هفته گذشته شورای آموزش و پرورش استان بوشهر، تامین تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد بوده است، ادامه داد: در کنار تامین پوشاک، کیف و کفش برای ۶ هزار و ۶۰۰ دانش آموز تحت پوشش این نهاد در سراسر استان بوشهر، نیاز است که با کمک خیرین به همین میزان تبلت برای دانش آموزان تامین شود تا موضوع آموزش آنها از طریق فضای مجازی با اختلال مواجه نشود.

وی با اعلام اینکه امسال شور عاطفه ها از ۱۵ شهریور تا ۱۵ مهرماه در استان بوشهر برگزار می شود، گفت: به دلیل این که با موضوع انتشار ویروس کرونا در سطح استان مواجه هستیم، پایگاه ثابت برای جمع آوری کمک های مردمی برپا نمی کنیم بلکه از طریق مراکز نیکوکاری مستقر در مساجد محلات شهری و روستایی و دفاتر ۱۹ گانه این نهاد در سطح استان و آماده دریافت کمک های مردمی به دانش آموزان تحت پوشش هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: خیرین نیکوکار حقیقی و حقوقی می توانند از  طریق شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۳۱۸۱۲۶ و یا شماره کارت مجازی حساب مورد اشاره ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۳۷۰ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی(ره) و از طریق آنی پرداخت (کد ussd) با شماره گیری #۱*۰۷۷*۸۸۷۷* کمک های خود را به دانش آموزان پرداخت کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader