true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹

دشتستانبزرگ: هافبک تیم استقلال به اردوی این تیم در قطر اضافه شد.

به گزارش دشتستانبزرگ؛ علی کریمی هافبک تیم استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص حضورش در اردوی استقلال اظهار داشت: به هر حال بعد از چند روز ویزایم درست شد و توانستم در کنار تیم حضور داشته باشم من باید به تیم کمک کنم و به همین قصد و نیت به قطر آمدم.

وی در خصوص شرایط خودش تصریح کرد: راستش را بخواهید نزدیک به ۱۰ روز است که از تمرین و فوتبال دور هستم باید ببینم شرایط به چه صورت است اگر نیاز باشد مقابل الشرطه بازی می‌کنم.

کریمی در خصوص شرایط استقلال ادامه داد: شرایط استقلال خیلی خوب است تیم فعلی حفظ شد و بازیکنان خوبی هم جذب تیم شدند. یکی از راه‌های موفقیت در یک تیم این است که تیم کمترین تغییرات را برای فصل آینده داشته باشد که خدا را شکر استقلال توانست همین روند را پیش بگیرد. بچه‌ها به دنبال موفقیت و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا هستند و فکر می‌کنم این اتفاق بیفتد.

هافبک استقلال خاطرنشان کرد:‌ ما می‌توانیم با برد در این دو بازی صدرنشین شویم و به مرحله بعدی صعود کنیم کار کمی سختی است اما غیرممکن نیست.

کریمی در خصوص آخرین شرایطش با استقلال نیز گفت: فعلا تمام تمرکزم برای این دو بازی است و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم تمام تلاشم این است که یک تصمیم خوب برای آینده‌ام بگیرم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader