true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ- داوود بحرینی: روح اله اسماعیلی رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان ضمن تشکر از همراهی و همکاری تمامی صنوف اظهار کرد: مبارزه با بیماری کرونا و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هنوز به پایان نرسیده است و تمامی صنوف باید نسبت به سلامت خود و مردم حساسیت داشته باشند.

نقش بی نظیر اصناف در زمان کرونا فراموش نشدنی است/دولت به صنوف تسهیلات بانکی ارائه کند/مرحوم بازرگان نمونه بارز یک معلم اخلاق بود/دفاتر اصناف در مناطق تعطیل نخواهند شد

به گزارش دشتستان بزرگ، رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان بیان کرد: در برخورد با متخلفان و صنوفی که نسبت به قانون بی توجهی می کنند ، هیچ گونه مماشاتی صورت نمی گیرد و در همین راستا ۲۵ پرونده شکایت به صنوف به دلایل مختلفی به تعزیرات حکومتی فرستاده شده است و روند برخورد با متخلفان در تمامی زمینه ها با جدیت دنبال می شود.

اسماعیلی در ادامه افزود: اگر در این چند ماه اخیر تصمیمی در زمینه بازگشایی و بسته شدن بازار گرفته شده است این تصمیم توسط ستاد مقابله با کرونا می باشد و مسئولین اصناف فقط موظف به اجرا دستورات هستند.

روح اله اسماعیلی در پایان عنوان کرد: اصناف آسیب دیده به شدت نیازمند کمک و توجه ویژه توسط دولت هستند و باید برای جلوگیری از آسیب های زیان بار اقتصادی تصمیمی کارشناسانه گرفته شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader