true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
اختصاصی دشتستان بزرگ/ فرماندار دشتستان؛  

دشتستان بزرگ _داوود بحرینی: فتح اله نوروزی فرماندار شهرستان دشتستان ضمن تشکر از عوامل ستاد بازگشایی مدارس اظهار کرد: دغدغه های تمامی خانواده ها در زمینه سلامت و آموزش دانش آموزان، دغدغه ما نیز هست و در این زمینه از تمامی ظرفیت ها موجود در شهرستان برای رعایت پروتکل های مد نظر ستاد ملی کرونا را به کار خواهیم گرفت.

بنوروزیه گزارش دشتستان بزرگ، در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از پروژه های مهم شهرستان دشتستان راه اندازی مجموعه مرغ آمین(مادر) است که در این مجموعه مرغ یک روزه تولید می شود.

فرماندار دشتستان در زمینه مرغ آمین بیان کرد: با توجه به جمعیت بالای شهرستان ، نیاز روزمره مردم‌ و کاهش وابستگی به دیگر استان ها به زودی شاهد بهره برداری از واحد تولیدی تخم مرغ نطفه دار جهت تولید جوجه مرغ گوشتی خواهیم بود.

فتح اله نوروزی در گفتگو با دشتستان بزرگ افزود: یکی از اهداف مهم واحد های تولیدی ایجاد اشتغال و حمایت از تولید کنندگان هست و حمایت از سرمایه گذاران در دستور کار مجموعه دولت می باشد.

فرماندار دشتستان در پایان خاطر نشان کرد: با راه اندازی این واحد تولیدی جوجه یک روزه در کوتاه ترین زمان به دست واحد های پرورش مرغ گوشتی شهرستان می رسد و با توسعه ی آن شاهد اشتغال زایی بیشتری خواهیم بود.

دیدگاه ها

2 پاسخ به “افتتاح مجموعه مرغ آمین (مادر) در شهرستان  ”

  1. شهروند گفت:

    لطفا در مورد قطعه کمربندی هم ابپخش تا میاندشت هم از اقایون سوال بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader