true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 دشتستان بزرگ :روز هفتم تنیس اپن آمریکا ۲۰۲۰ با یک اتفاق عجیب و باورنکردنی همراه شد. نواک جوکوویچ، مرد شماره یک جهان و بخت نخست قهرمانی دومین گرند سال از این رقابت‌ها اخراج شد. تنیسور صربستانی در آخرین ساعات روز یکشنبه برابر پابلو کارنیو قرار گرفت و در حالی که در ست نخست ۶ بر ۵ عقب بود یک حرکت عجیب کرد. او با توپ به داور خط ضربه زد و باعث آسیب داور شد.

رفتار غیراخلاقی مرد شماره یک جهان برایش گران تمام شد و طبق قوانین داور بازی، تنیسور صربستانی را از رقابت‌های اپن آمریکا اخراج کرد. جوکوویچ در عین ناباوری از این بازی‌ها کنار رفت و کارنیو بوستا به یک چهارم نهایی صعود کرد.

او که بعد از این رفتار حاضر به گفت و گو با خبرنگاران نشد اندکی بعد با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی عذرخواهی کرد.

جوکوویچ نوشت: از این اتفاق ناراحتم. از مسئولان رقابت‌ها درباره وضعیت داور خط پرسیدم که خدارو شکر حالش خوب است. واقعا متاسفم که باعث شدم چنین استرسی به وجود آید. به تصمیم داوران احترام می‌گذارم. به زمان نیاز دارم و باید روی احساس ناامیدی که دارم کار کنم. سپس با تمام قدرت برگردم و آن ماجرا را مانند یک درس ببینم و از آن برای رشد و پیشرفت خود چه به عنوان بازیکن و چه انسان بهره ببرم. از تنیس اپن آمریکا و همه کسانی که در این رقابت‌ها تحت تاثیر این رفتارم قرار گرفتند عذرخواهی می‌کنم. از تیم، خانواده و هوادارانم که همیشه از من حمایت می‌کنند قدردانی می‌کنم. خیلی متاسف هستم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader