true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ: راهیابی آثار هنرمند برازجانی ابوالقاسم طحانیان به بخش نهایی مسابقه بین المللی کاریکاتور که در ایالت کالریکومیکس کلمبیا برگزار شد.

به گزارش دشتستان بزرگ ابوالقاسم طحانیان گفت: موضوع این مسابقه بین المللی طنز در مقابل تاج بود که ۵۱۵ هنرمند از ۷۱ کشور جهان در آن شرکت نموده بودند.

وی افزود:بنیاد باندو سالیکو میکس برگزار کننده مسابقه کارتونی طنز در مقابل تاج بودند و بخاطراینکه طنز باعث افزایش دفاع،کاهش درد وبهبود عزت نفس می شود این نام را انتخاب نمودند.

این هنرمند برازجانی ادامه داد:در مرحله ترازنهایی،۱۳۸۸ اثر کارتونیست از۵۱۵هنرمند که۷۱کشور در آن شرکت داشتند فرستاد شده بود و هیات داوران از امریکا جان لنت،سزار کاریزو از آرژانتین،لوییس گانتوس مکزیک،پابلو مارکوس از پرو وماتادور از کلمبیا این مسابقات را داوری کردند.

وی بیان نمود:دواثر از من به نمایشگاه بین المللی کلمبیا فرستاده شد که با موضوع تقابل با کرونا بود و خوشبختانه یک اثراز اینجانب به بخش نهایی راه یافت.

لازم به ذکراست ابوالقاسم طحانیان از هنرمندان صاحب سبک در رشته کاریکاتور ساکن شهر برازجان می باشد که دارای عناوین متعدد کشوری و استانی می باشد و بیش از دیک دهه است که در این رشته فعالیت می نماید.

دیدگاه ها

2 پاسخ به “راهیابی آثار هنرمند برازجانی به مسابقه بین المللی کاریکاتور”

  1. حبیب گفت:

    قاسم خان کارش درستتتته

  2. علیرضا رهسپار گفت:

    برای این هنرمند افتخار آفرین ، آرزوی موفقیت روزافزون رامی نمایم . ایشان افتخار شهرستان ، استان وکشور هستند. ایکاش اثر راه یافته را به نمایش گذاشته بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader