true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ: معاون حقوقی و پارلمانی جمعیت هلال احمر کشور و مدیر کل حقوقی جمعیت هلال احمر، در سفر دو روزه به استان بوشهر از پایگاه امداد و نجات جاده ای شهدای زیارت شعبه هلال احمر شهرستان دشتستان بازدید کردند.

به گزارش دشتستان بزرگ، در این بازدید معاون حقوقی و پارلمانی جمعیت هلال احمر از نزدیک با نجاتگران پایگاه دیدار و از آنها به جهت خدمات رسانی امدادی به مردم تشکر کرد.

همایون یوسفی در دیدار با فرماندار دشتستان نیز گفت: با تدبیر و هماهنگی‌های انجام شده انبارهای امدادی سراسر کشور تجهیز و شارژ می‌شوند.

معاون حقوقی و پارلمانی جمعیت هلال احمر کشور افزود: همچنین احیای تجهیزات ناوگان حمل و نقل امداد و نجات کشور از جمله دیگر برنامه‌های جمعیت هلال احمر است.

وی بیان کرد: علاوه براین برای ارتقای نیروی انسانی سازمان جمعیت هلال احمر امسال قرار است از بین نجاتگران و امدادگران داوطلب این جمعیت در قالب آزمون استخدامی نیرو جذب شود.

فرماندار نیز دشتستان گفت: نقش و جایگاه جمعیت هلال احمر در حوادث و وقایع طبیعی و غیر طبیعی بسیار مهم و موثر است.

فتح الله نوروزی افزود: تقویت پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال احمر در شهرستان‌ها و مناطق برای حضور بموقع و فعال نیروهای امدادی در حوادث ضروری است.

وی در باره خانه‌های هلال گفت: گسترش خانه‌های هلال در شهرستان‌ها و مناطق از جمله ضرورت‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

در این بازدید دکتر حاجیانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر، اعضا شورای معاونین هلال احمر و رئیس شعبه هلال احمر دشتستان نیز حضور داشتند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader