true

ویژه های خبری

true
    امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ : سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: پارس جم به لحاظ تمرین در تهران و بهره بردن از امکانات از شرایط بهتری نسبت به ما برخوردار است ولی ما باروحیه جنگندگی در دیدار فردا به دنبال کسب سه امتیاز هستیم.

پاشازاده: شرایط پارس جم از ما بهتر است/ روحیه جنگندگی‌مان را تقویت خواهیم کرد

به گزارش  دشتستان بزرگ  به نقل از فارس؛ مهدی پاشازاده در کنفرانس خبری پیش از بازی با پارس جنوبی جم با اهمیت دانستن دربی استان بوشهر در دیدار فردا اظهار داشت: این بازی برای هر دو تیم مهم است و در این بیست روز سعی کرده‌ام که به بازیکنانم یاد بدهم که هر بازی و خصوصاً نیمه اول آن خیلی مهم است.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر حساسیت دیدار فردا پارس جنوبی جم و شاهین شهرداری بوشهر را بالا دانست و افزود: هر دو تیم به سه امتیاز نیاز مبرم دارند و شرایط میزبان به لحاظ تمرین در تهران و امکانات از قبیل بازیکن از ما بهتر است ولی ما یک روحیه جنگندگی داریم که در دیدار مقابل سایپا آن را به نمایش گذاشتیم.

وی در ادامه اضافه کرد: این روحیه جنگندگی را تقویت کرده‌ایم و دربازی‌های آینده شاهد پیشرفت خوبی خواهیم بود و در دیدار فردا برای هواداران و شهرمان خواهیم جنگید و امیدوارم اتفاقات خوبی رقم بخورد.

پاشازاده بابیان اینکه مقابل سایپا نمایش خوبی داشتیم تأکید کرد: ما مقابل این تیم شانس‌های خوبی خلق کردیم ولی براثر یک اشتباه فردی در جایگیری گل خوردیم که درصدد رفع این اشتباهات هستیم و سایپا تیمی بود که به هر تیمی موقعیت گلزنی نمی‌دهد ولی ما این مهم را انجام دادیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader