true

ویژه های خبری

true
    امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در پاسخ به دشتستان بزرگ:

 

دشتستان بزرگ: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در پاسخ به دشتستان بزرگ در خصوص انشعابات غیر مجاز اظهار داشت: در دشتستان بطور کل بین ۳ تا ۴هزار انشعاب غیر مجاز و در برازجان نیز ۱۵۰۰تا ۲هزار انشعاب غیر مجاز ایجاد شده است که اکثر آنها مربوط به بحث حاشیه نشینی شهر می باشد.

به گزارش دشتستان بزرگ، عبدالحمید حمزه پور تصریح کرد: تاکنون بالغ بر هزار مورد انشعاب در برازجان نیز پیگیری و تبدیل به انشعاب مجاز شده است.

وی در خصوص وضعیت قطعی آب دشتستان و زمان بندی در این خصوص نیز به دشتستان بزرگ گفت: قطعی آب در دشتستان آنچنانی نبوده که زمان بندی برای آن اعلام شود مگر اینکه اتفاق خاصی در زمان خاصی رخ دهد، در این صورت هم قطعی چندانی نداریم، البته اکنون در اوج مصرف و تابستان هستیم، شرایط مصرف آب عادی نیست.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تصریح کرد: در اوج تابستان هیچ پروژه ای را تعطیل نکرده و با تمام پتانسیلی که داشته آب را بطور مرتب رسانده ایم، امیدواریم شهروندان نیز به ما کمک کرده و ما را همراهی کنند.

حمزه پور در خصوص سوال دیگر دشتستان بزرگ درباره تاثیر پرداخت حق نکاشت به کشاورزان کازرون و انتقال آب به دشتستان خاطرنشان کرد: کشاورزان حاشیه رودخانه شاپور در سال های گذشته از آب این رودخانه استفاده کرده که بنا بر تصمیم استان بوشهر در سال های اخیر مبنی بر پرداخت مبلغی به کشاورزان به عنوان حق نکاشت، همچنان این طرح ادامه دارد و عدم کشت کشاورزان این منطقه، در حال انجام است که در این خصوص، به صد کشاورز حق نکاشت پرداخت شده و این طرح تاثیر خوبی برای آبرسانی به دشتستان داشته است.

وی تصریح کرد: اکنون کانال و آب بند نیز توسط کشاورزان احداث نمی شود، کشاورزان کازرونی حق نکاشت خود را ۱۰۰درصد دریافت کرده و شهرستان کازرون همکاری بسیار خوبی با ما داشته است، مبلغ پرداختی حق نکاشت به کشاورزان کازرونی سالانه حدود ۴ میلیارد تومان است.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader