true

ویژه های خبری

true
    امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
اختصاصی دشتستان بزرگ/برنامه اعضای شورای شهر برازجان در سال آخر عمر شورا چیست؟ (5)

دشتستان بزرگ: سومین سال از فعالیت شورای شهر برازجان رو به پایان بوده و در ماه های آتی انتخابات هیئت رئیسه این شورا نیز مانند مابقی شوراهای شهری و روستایی انجام می شود.

با توجه به این که همچنان فاصله بسیاری با برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر برازجان وجود داشته باید منتظر ماند کش مکش های میان اعضای شورا برای انتخابات هئیت رئیسه در سال آخر به کجا ختم می شود.

در این خصوص دشتستان بزرگ، گفتگویی را با اعضای شورای شهر برازجان ترتیب داده که گفتگو با پنجمین عضو شورا را در این مطلب مطالعه می کنید.

رییس کمیسیون عمران شورای شهر برازجان در پاسخ به سوال دشتستان بزرگ، مبنی بر این که “چه برنامه ای برای هیئت رئیسه شورا در سال پایانی شورا دارید؟” گفت: همه اعضای شورا منتخبین مردم بوده و همگی استحقاق کسب ریاست و هیئت رئیسه شورای شهر برازجان را دارند.

ساحل تنگستانی افزود: در حال حاضر اعضای شورا هیچ گونه رایزنی خاصی برای هیئت رئیسه سال آخر انجام نداده اند.

وی اضافه کرد: ان شاالله با خرد جمعی اعضای شورا، قطعا هیئت رئیسه قوی برای سال آخر شورای پنجم تشکیل خواهد شد و این شورا تا پایان دوره با تمام توان در خدمت شهروندان خواهد بود.

تنگستانی در پاسخ به این سوال دشتستان بزرگ که “انتخاب کدام یک از کمیسیون های شورای شهر برازجان را مدنظر دارید؟” گفت: هر شخص با توجه به تخصص و علاقه مندی در کمیسیون های اصلی و فرعی شورا خدمتگذار مردم می باشند.

دیدگاه ها

یک پاسخ به “تنگستانی: شورا هیچ گونه رایزنی برای هیئت رئیسه انجام نداده است  ”

  1. برازجانی گفت:

    احسنت بر نگاه تخصصی و منطقی شیر دختر دشتستان
    خدا و پشت و پناهت باشد
    وقطعا روح پر خدابیامرزت که خوبی هایش شهره عام و خاص بود به واسطه خدمت صادقانه ات به مردم قرین رحمت الهی و خشنود خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader