true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

 دشتستان بزرگ: روغن آواکادو یکی از بهترین مواد طبیعی است که فواید بی‌شماری برای پوست دارد. این روغن در تهیه تعداد زیادی از تولیدات آرایشی و بهداشتی به کار می‌رود و به پوست صورت، رطوبت و نرمی فوق‌العاده‌ای می‌بخشد.

پوستی همچون ابریشم: روغن آواکادو منبع جوانی و زیبایی پوست است، با چروک‌ها مبارزه می‌کند و به پوست حالتی ابریشمی و مخملی می‌بخشد.

روغن آواکادو برای افرادی که در مرحله پیری هستند یک پیشنهاد ایده‌آل است، این ماده شگفت‌انگیز حاوی ویتامین‌های A,D, E است که سلول‌های پوست را فعال و به آنها برای نوسازی کمک می‌کند و سلولهای پیر را از بین می‌برد.

روغن آواکادو  سرچشمه زیبایی و جوانی پوست

این ویتامین‌ها باعث رطوبت پوست خشک هستند و حالتی مخملی و مرطوب به آن می‌بخشند. به علاوه آواکادو دارای خواص ضد التهابی است که با جوش‌ها و حساسیت‌های پوست مبارزه می‌کند و به پوست صورت درخشش و نشاط می‌بخشد.

در مقابل افرادی که پوست چرب دارند، بهتر است از این روغن استفاده نکنند زیرا این روغن رطوبت بسیاری به پوست آنها می‌دهد که پوست چرب به این حجم از رطوبت نیاز ندارد.

از دیگر خواص روغن آواکادو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مرطوب‌کنندگی پوست، کاهش التهاب ناشی از اگزما، جلوگیری و درمان جوش، تسریع فرآیند بهبود زخم، درمان سوختگی پوست، کاهش علائم پیری، بهبود سلامت ناخن، بهبود سلامت پوست سر.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader