true

ویژه های خبری

true
    امروز جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ: جمعی از پرسنل بیمارستان مهر برازجان، با ارسال نامه ای به پایگاه خبری دشتستات بزرگ، نسبت به ابتلای تعدادی از کارکنان این بیمارستان، اظهار نگرانی کردند.

در این نامه آمده است:

با درود و ادب خدمت استاندار، فرماندار، دکتر سیاسی نژاد, جناب دکتر کشمیری و کلیه ی مسئولین دشتستان و شهر برازجان.
همانطوریکه مستحضر هستید سی۳۰ نفر از پرسنل بیمارستان مهر برازجان تست کرنایی مثبت هستند و از ۱۴چهارده تا ماما هم فقط سه۳ نفرشان شبانه روز در حال حاضر دارند مشغول خدمت رسانی هستند.
مگه این عزیزان چقدر توان ایستادگی و خدمت دارند؟ چرا هیچ کس به فکر این پرسنل زحمت کش و در معرض خطر نیست؟
با توجه به این که در این شرایط تمامی بانوان بارداری که آنجا بستری می شوند و زایمان می کنند و نوزدانی که در این بیمارستان به دنیا می آیند در معرض خطر آلودگی هستند بهتر است مسئولین محترم به این مورد، نگاه جدی تری داشته باشند تا از عواقب بسیار جدی و خطرناک جلوگیری شود.

با سپاس جمعی از کارکنان بیمارستان مهر و مردم شهر برازجان

 

 

شرایط، عادی است

رییس بیمارستان مهر برازجان از عادی بودن شرایط این بیمارستان نسبت به تمامی بیمارستان های استان خبر داد.

سید حمید سیاسی نژاد در واکنش به این حاشیه ها گفت: تمامی مردم و تمامی کارکنان بیمارستان ها درگیر ویروس کرونا هستند، کارکنان بیمارستان مهر برازجان نیز از طرق مختلف درگیر این ویروس شده اند.

وی افزود: به طور کلی وضعیت بیمارستان مهر برازجان بسیار مطلوب بوده و همه بخش ها فعالیت خود را انجام می دهند، به طوری که شاید کمتر بیمارستانی در استان بوشهر چنین شرایطی را داشته باشد.

رییس بیمارستان مهر برازجان اضافه کرد: قبل از رخداد وضعیت کرونا به شکل امروزه، پیش بینی آن را داشته و از همین رو نیروهای لازم و مرتبط با بخش ها را جذب کردیم، البته نیروهای جدید نیز برای آشنایی اولیه و لازم با فضای کار باید در کنار نیروهای قدیمی فعالیت خود را آغاز کنند.

سیاسی نژاد اذعان داشت: شیفت بندی را انجام داده و تقسیم کار به نحو صحیح صورت گرفته تا شاهد ایجاد مشکلی نباشیم، خوشبختانه همه قسمت ها روال عادی فعالیت خود را طی کرده و همه اقدامات طبق روال طبیعی خود در حال انجام هستند، از نظر کاری به دنبال وضعیت کرونا مشکلاتی برای نیروها نیز ایجاد شده اما همگی شرایط را درک کرده و دلسوزانه فعالیت می کنند.

وی تصریح کرد: وضعیت نیروهایی که درگیر کرونا شده نیز پس از بهبودی کامل با بررسی و طبق پروتکل وزارت بهداشت، به بیمارستان برگشته تا خدمت رسانی کنند، تاکنون خدمات ضروری هیچ بخشی را تعطیل نکرده و بیمارستان ۲۴ساعته در حال فعالیت است.

رییس بیمارستان مهر برازجان ادامه داد: وضعیت تک تک همکاران مبتلا به کرونا را که در منزل در حال استراحت هستند، جویا شده و خوشبختانه شرایط بسیار مطلوب بوده که افراد یا علائم بیماری را نداشته و یا مشکلی جدی برای بستری شدن ندارند.

سیاسی نژاد افزود: بسته های حفاظتی از جمله ماسک، دستکش و…. که مورد نیاز خانواده های کرونایی بوده در اختیار خانواده کارکنان بیمارستان که کرونا گرفته قرار می گیرد.

دیدگاه ها

2 پاسخ به “نگرانی پرسنل بیمارستان از شیوع کرونا در بین آنان/ رئیس بیمارستان: شرایط، عادی است”

  1. حسینی گفت:

    البته که بنظر رییس بیمارستان عادیه !!!! چون ظاهر قضیه مهمه که حفظ شده ! اخه با چند تا نیرو میشه بیمارستان اداره کرد؟؟؟

  2. شبانکاره گفت:

    حداقل شهامت اینو باید داشت که وضعیت غیر عادی را عادی نگفت تا همه واقعیت را بدونندکه در این وضعیت بحرانی بیمارستان فقط موارد اورژانسی را جوابگو هست نه غیر اورژانس اینجوری بهتره اقای رییس !صداقت!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader