true

ویژه های خبری

true
    امروز جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
اختصاصی دشتستان بزرگ/برنامه اعضای شورای شهر برازجان در سال آخر عمر شورا چیست؟ (1)

دشتستان بزرگ: سومین سال از فعالیت شورای شهر برازجان رو به پایان بوده و در ماه های آتی انتخابات هیئت رئیسه این شورا نیز مانند مابقی شوراهای شهری و روستایی انجام می شود.

با توجه به این که همچنان فاصله بسیاری با برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر برازجان وجود داشته باید منتظر ماند کش مکش های میان اعضای شورا برای انتخابات هئیت رئیسه در سال آخر به کجا ختم می شود.

در این خصوص دشتستان بزرگ، گفتگویی را با اعضای شورای شهر برازجان ترتیب داد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر برازجان در پاسخ به سوال دشتستان بزرگ، مبنی بر این که “چه برنامه ای برای هیئت رئیسه شورا در سال پایانی شورا دارید؟” اظهار داشت: هنوز هیچ مسئله ای مشخص نشده است.

هادی دشتی افزود: تاکنون قصدی برای کاندیدا شدن و یا شرکت در هیئت رئیسه شورای شهر برازجان در سال آخر شورا ندارم.

وی در پاسخ به این سوال دشتستان بزرگ که”انتخاب کدام یک از کمیسیون های شورای شهر برازجان را مدنظر دارید؟” گفت: باید ببینم دوستان چه نظری دارند، بالاخره رای گیری انجام می شود.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر برازجان اذعان داشت: هر کمیسیون که به صلاح من بوده و به عنوان خدمتگذاری برای مردم توانایی فعالیت در آن را داشته باشم، در خدمت اعضای شورای شهر برازجان نیز خواهم بود.

هادی خاطرنشان کرد: گرچه هنوز چیزی مشخص نبوده اما قطعا فعالیت در کمیسیون فرهنگی را در سال پایانی شورای شهر برازجان دوست دارم.

دیدگاه ها

یک پاسخ به “دشتی: باید ببینم دوستان، چه نظری دارند/ قطعا فعالیت در کمیسیون فرهنگی را دوست دارم  ”

  1. شاورما گفت:

    عامو ١١ نماینده اصولگرا افتادن رو مصو سالاری, چرا سکوت کردین بولتن نیوز رو ببین جانم ١١ نماینده . چرا کارش نمیکنی ها؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader