true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
اختصاصی دشتستان بزرگ/ درخواست جالب آقای مدیر؛

دشتستان بزرگ: چندی پیش نامه ای سرگشاده در خصوص یکی از مشکلات مردم، مانند مابقی چنین مطالبی که شاهد انتشار هر هفته آنها چه به صورت نامه سرگشاده و چه به صورت گزارش در پایگاه خبری دشتستان بزرگ هستیم، در این پایگاه خبری تحلیلی منتشر شد.

به گزارش دشتستان بزرگ، انتشار مطلب مذکور اما گویا به مذاق مدیر مربوطه ناخوشایند آمده و واکنش های قابل تاملی در این خصوص داشت.
از آنجایی که برای دست اندرکاران دشتستان بزرگ، مهم برطرف شدن مشکلات جامعه است، هرچند که در این راه، بارها و بارها مورد غضب مسئول مربوطه قراره گرفته، لذا به این واکنش ها، اشاره ای نمی‌کنیم اما در نهایت، با پیگیری هایی که شد گویا آقای مسئول بحمدالله مشکل را برطرف کرده و در گفتگو با یکی از همکاران در پایگاه خبری دشتستان بزرگ، اظهار داشته که به مسئولان سایت حتما بگوئید از من تشکر کرده و متن تقدیری در راستای اقدامی که داشتم منتشر شده تا همه آن را دیده و به قابلیت های من پی ببرند!

واقعا باید به این گفته، گریست، تشکر از سوی رسانه ای که درد مردم را بیان کرده برای مسئولی که باید به وظیفه خود عمل می کرده و نکرده؟!

آیا شان رسانه در نگاه مسئولین ما تا این حد تنزل یافته که پس از هر انجام وظیفه توسط آنها که همانا خدمتگذاران مردم هستند، باید از این جنابان، تقدیر و تشکر کرد؟!

این مدیر دشتستانی  از خود راضی اگر کمی از درخواست کودکانه خود در راستای کلیشه ای بودن و لوث شدن چنین حرکتی آگاهی داشت، بلافاصله استعفای خود را نوشته و صندلی قدرت را رها می کرد تا فردی که لیاقت آن را دارد، در این منصب فعالیت کند.

گویا وی رسانه ها و به ویژه سایت دشتستان بزرگ را به خوبی نشناخته و یا با آداب و فضای لازم برای تشکر، هندوانه زیر بغل گذاشتن، چاپلوسی و تملق بیهوده آشنایی ندارد، شاید هم بالادستی ها وظایف این مدیر را به وی یادآوری نکرده تا چنین سخنانی را به زبان نیاورد.

این مدیر فراموش کرده که اشتباهات ریز و درشت خود را نباید تکرار کرده و حال که عادت به اشتباه کردن دارد، به جای معذرت خواهی انتظار تشکر نداشته باشد، گویا وی شاهکارهای خود را در کنار اشتباهات ریز و درشت مدیریتی فراموش کرده است.

به قول یکی از دوستان، کاش آقای مدیر از خود متشکر اجازه می داد که کفش هایش را برایش جفت کرده و یا نوشابه ای را برایش باز کنیم!

دیدگاه ها

4 پاسخ به “از من تشکر کنید!”

 1. گرشاسبی گفت:

  سلام کشور ما از اینگونه مدیران ضربه خورده نه از بیگانه بنظرم باید پیشنهادش را منتشر می‌کردید و تیتر آن مینوشتید با نام و مشخصات مدیری که درخواست داشت نامش منتشر و تشکر و قدردانی از او شود تا مردم بشناسند افراد پست پرست پست. باید بداند که همه مسولین و هرکسی که به هر نوعی مسولیتی دارد نو کر این ملت خوب و عزیز هستند همه باید خادم مردم باشند هرچند بعضی ها نمیفهمند ای متاسفانه مدیر باید بدونی نوکر مردمی باید بدونی پشت میزی که نشستی ارثیه نیست به واسطه همین مردم نشستی درواقع کلمه ارباب رجوع که میگن مقدس هست واگر فهم داشته باشی یعنی تو نوکری و اون کسی که بر تو وارد می‌شود بعنوان ارباب تو هست وتو وظیفه داری با تواضع و فروتنی کارش را در لوای قانون انجام بدی و با تواضع بدرقش کنی بایدبرای افرادی همچون شما خون گریست بنظرم باید در همین سایت رسما عذر خواهی کنی و پیشنهاد میکنم هرروز که روی آن صندلی ریاست که مالک‌ آن نیستی می‌نشینی مرتب برای خود تکرار کن من نوکر مردمم من نوکر مردمم تا بفهمی کسی نیستی در مقابل مردم خدا آخر عاقبت همه مارا ختم بخیر کند انشاالله

 2. سهراب گفت:

  هرچه بگندد نمکش میزنند وای از انروز که بگندد نمک.

 3. پاپری گفت:

  خواهشا اسم اون مدیر را منتشر کنید بالاخره خواسته خودشان بوده بگذارید نالایقان خودشان ، خودشان را به وقاحت معرفی کنند !زند ه باد بر انسانیت دشتستان بزرگ

 4. ساحلی گفت:

  این مدیران نا لایق را باید به دست عدالت علی سپرد تا اینقدر یزید گونه عمل نکنند اینها که بواسطه رابطه وضابطه ونه لیاقت واصالت وشایستگی به اینجا رسیده اند باید اینگونه باشند یادمان به داستانهای امیران ظالم در تاریخ میافتد که چگونه کسانی را به مداحی وستایش خویش اجیر میکردند ای مدیر ی که امیدواریم هر چه زودتر تورا از مقامت خلع کنند تو بیچاره ترینی !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader