true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ- محمد حسینی: در این ایام کرونایی یکی از کارهای روزمره هر شهروند ایرانی نگاه کردن به نمودار آمار مبتلایان به ویروس کرونا منتشره از سوی وزارت بهداشت است که این موضوع غالبا با ترس و اضطراب همراه است.
حال در همین شرایط سخت کرونایی، خبر فوت مادر و نوزادی در بیمارستان بوشهر نیز که حاصل غفلت و بی تدبیری عده ای است، دردی بر آلام هم استانی ها افزون نمود.
البته ظاهرا این دردها و زخم ها تمامی ندارد چرا که بیمارستان مهر برازجان نیز یکماه است که پس از برکناری سوال برانگیز قویترین مدیر باتجربه بیمارستانی، هنوز بدون رئیس اداره می شود و تعیین ریاست آنجا درپرده ابهام است چرا که شنیده شده این بیمارستان بدون داشتن رئیس و تنها توسط یک مامور بیمه ای اداره می شود.
مسئولی که بدون مجوز ردیف اداری، بدون حق امضا و حتی بدون کوچکترین سابقه درمانی و مدیریتی عهده دار این جایگاه شده است. تصمیمی که در صورت تداوم آن باید شاهد تصمیم گیری های غیر کارشناسانه ای باشیم که هر لحظه جان این مردم و بیماران را در معرض مشکلات عدیده ای قرار می دهد.
شایسته است مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بجای سپردن مسوولیت های درمانی به افراد غیر پزشک طبق پروتکل سازمانی و به جهت جلوگیری از هر گونه فاجعه انسانی، تدبیری برای این مهم اتخاذ نماید تا به زودی شاهد حضور فیزیکی و شبانه روزی یک سرپرست پزشک، و نه مامور بیمه و یا پرستار در این جایگاه مسئولیتی باشیم.
چرا که بیمه شدگان و باز نشستگان تامین اجتماعی شایسته ارائه بهترین خدمات هستند و نباید بازیچه تصمیمات ناصحیح بالادستی باشند.
همچنین بهتر است فرمانداری دشتستان، شورای شهر، دانشگاه علوم پزشکی استان و مراکز بیمه ای در جهت رضایت مردم تا قبل از وقوع هر گونه حادثه تلخ و ناخوشایند و فاجعه انسانی، از خود حرکتی نشان دهند و به داد مردم همیشه مظلوم شهرستان دشتستان برسند.

دیدگاه ها

4 پاسخ به “وقتی شایسته سالاری به قهقرا می رود/مگر در دشتستان، قحط الرجال است؟  ”

 1. غلامی گفت:

  مدیرداخلی بیمارستان مهر کادوی ناقابل نماینده سابق دشتستان بزرگ به یاران انتخاباتی اش وچه هدیه ای بالاتر از جان انسانها

 2. ناشناس گفت:

  رهبر قومی که مرغابی بود….. متاسفانه از اون بالا که مدیر عامل باشه مدرک وتخصص واگاهی در رابطه با کارش نیست تا برسه ایجا معاون درمانش در بوشهر که مدرک غیر متناسب داره وتا دشتستان که دیگه اینم کادوی ناقابل نماینده سابق به یار انتخاباتی اش مدیر داخلی بیمارستان مهر است

 3. حسن گفت:

  گفته میشود بیمارستان مهر که هیچ ! مدیریت درمان استانی ( دارابی )راهم بخاطر زیر بار نرفتن به خواسته های غیر معقول سعادت که از ان جمله عدم قبول همین مدیر نا کارای بیمارستان مهر میباشدبر باد دادند

 4. شاکری گفت:

  اخه یک نفر بگه با این گندی که تامین اجتماعی داره بالا میاره تا کی نمایندگان منتخب باید ساکت بشینند وشاهد مرگ افرینی هم روستایی های سالاری که منتسب قومی ایشون هستند نیز باشند تامین اجتماعی نابود شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader