true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

 دشتستان بزرگ : مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه تمرینات این تیم آغاز شده است گفت: بر اساس برنامه سازمان لیگ، نخستین بازی تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر ۲ تیر در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر بدون تماشاگربرگزار می‌شود.

به گزارش  دشتستان بزرگ ؛ سعید مسیگر در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه از تمام مجموعه تیم شاهین شهرداری بوشهر تست PCR و آزمایش خون گرفته شد اظهار داشت: بیش از ۴۰ نفر از بازیکنان، کادرهای فنی،  بدن سازی، مربی و سایر دست‌اندرکاران در آزمایش خون و تستPCR شرکت کردند که همه نمونه‌های آزمایش شده کرونا در   تیم شاهین شهرداری بوشهر منفی بود.

وی، با بیان اینکه تمرینات تیم شاهین شهرداری بوشهر آغاز شده است گفت: اکنون تمرینات در زمین تیم شاهین و بدن سازی آغاز شده است و روزی ۲ جلسه بدن سازی انجام می‌شود.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه تمرینات زیر نظر مهرداد کریمیان بر اساس برنامه اعلام شده میشو کریستیچوویچ سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر انجام می‌شود  تصریح کرد: میشو کریستیچوویچ  برای برگشت به ایران منتظر شرایط سازمان لیگ برای آغاز رقابت‌ها است و اکنون مجوز خروج صادر و  بلیط  بازگشت سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر تهیه شده است.

مسیگر از اردوی تیم شاهین شهرداری بوشهر خبر داد و بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده شاهین شهرداری بوشهر در یک اردوی ۱۰ روزه در تهران شرکت می‌کند.

وی نخستین بازی نماینده بوشهر در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر را مورد اشاره قرار داد و  گفت: بر اساس برنامه سازمان لیگ، نخستین بازی تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر ۲ تیر در ورزشگاه شهید نادر مهدوی  بوشهر  بدن تماشاگر برگزار می‌شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader