true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
اختصاصی دشتستان بزرگ/ تکرار دوباره یک اشتباه در دشتستان:

دشتستان بزرگ: صبح امروز، فردی در تماس با دشتستان از غسل و کفن یک میت کرونایی بدون پروتکل های بهداشتی در آرامگاه برازجان خبر داد.

به گزارش دشتستان بزرگ، وی که یکی از اعضای خانواده متوفی بود، اظهار داشت: متوفی به علت ضربه مغزی، در اثر تصادف، نزدیک به یک هفته در بیمارستان بستری بود.

این عضو خانواده متوفی ضمن بیان این که از وی در بیمارستان نیز تست کرونا گرفته شده بود، افزود: قرار بر اهداء عضو نیز بوده است.

وی اضافه کرد: معمولا در جواز دفن اطلاعات و علت مرگ نوشته می شود، اگر فردی کرونا داشته باشد نیز پشت جواز دفن مثبت بودن آن نوشته می شود.

این عضو خانواده متوفی اذعان داشت: ساعت ۹:۳۰ صبح که دقیقا ساعت تشییع میت بوده گویا از حراست بیمارستان تماس گرفته و عنوان داشتند که تست کرونای میت مثبت بوده و تا آمدن کارشناس دست نگه دارید.

وی تصریح کرد: تماس صورت گرفته از طرف شبکه بهداشت و حراست بیمارستان، یعنی زمانی که اطلاع رسانی آن به مسئولین آرامگاه صورت گرفت، دقیقا بعد از غسل کردن میت، کفن کردن و خداحافظی خانواده با میت بود، یعنی زمانی که میت آماده خاک کردن بود.

این عضو خانواده متوفی ادامه داد: این اتفاق در حالی بوده که متوفی یک هفته در بیمارستان بوده و دیشب تاکنون نیز در سردخانه بسر برده است، این در حالی است که افرادی در بیمارستان با وی در ارتباط بودند که امکان مثبت بودن تست کرونای آنان نیز وجود دارد.

فردی مطلع نیز در پاسخ به دشتستان بزرگ، گفت: اگر تست کرونای میت، مثبت باشد از قبل خاک سپاری پزشک قانونی، شبکه بهداشت و حراست بیمارستان اطلاع رسانی می کند.

لازم به ذکر است پس از اعلام مثبت بودن تست کرونای میت، دفن وی همراه با پروتکل های بهداشتی صورت گرفت.

از طرفی پایگاه خبری تحلیلی دشتستان بزرگ، توضیحات شبکه بهداشت و درمان دشتستان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را جویا شد که هنوز پاسخی در این خصوص به دشتستان بزرگ  نداده اند.

 

دیدگاه ها

یک پاسخ به “اعلام نتیجه تست کرونا، بعد از غسل میت+ تصاویر”

  1. نسیم گفت:

    نوش دارو بعد مرگ سهراب 🤣😂بدبخت اونایی که برای درمانش تلاش میکردند و و بدبخت اون کسانی که غسلش دادند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader