true

ویژه های خبری

true
    امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

                          جادوگر به رختکن می‌آمد و یک تکه از مو‌های ما را می‌زد

دشتستان بزرگ :فوتبال ایران پر از حواشی عجیب و غریب است. یکی از آن حواشی حضور جادوگر در کنار برخی از تیم هاست!

به گزارش دشتستان بزرگ  به نقل از تابناک، با وجود اینکه جادوگری در فوتبال ایران تکذیب همیشه می شود اما با گذشت چندسال بازیکنان بازنشسته افشاگری می کنند و بر وجود این اتفاقات صحه می گذارند.

یکی از این تایید های جالب در حرف های احسان خرسندی بازیکن سابق پرسپولیس است که یک فصل در ابومسلم بازی کرد. او به وضوح از وجود یک جادوگر در کنار تیم پرده برداشت اما دیگر نه آن مالک در فوتبال ایران فعال است و نه اثری از آن باشگاه در فوتبال ایران باقی مانده…

حرف های جالب خرسندی را بخوانید:

آن فصل برای ابومسلم عجیب و غریب بود. ابتدا گفتند ژان تیگانا را می‌خواهند بیاورند و بعد از آن با نامجومطلق توافق کردند و در نهایت علی حنطه سرمربی شد. بعد می‌گفتند که در آن تیم مربی جایی ندارد و جادوگر همه کاره است.

من زمانی که در ابومسلم بودم خیلی مربی داشتیم. آقای غیاثی بود، آقای حنطه بود، آقای برگی زر بودند، یک مدت یکی از کمک‌ها سرمربی شد، آقای میثاقیان آمدند و … خیلی مربی داشتیم. این اتفاقاتی که می‌گویید در ابومسلم رخ می‌داد. یک روز تدارکات تیم می‌آمد و با قیچی یک تیکه از مو‌های ما را می‌زد، خیلی جالب بود برای من. یا مثلا یک آقایی می‌آمد روبروی ما می‌نشست با یک تسبیح بزرگ و چشمانش را می‌بست و مثلا می‌گفت: شماره ۱۱ بازی کند شما نتیجه نمی‌گیرید و من هم شماره ۱۱ بودم و می‌رفتم روی سکو می‌نشستم. برای vip ورزشگاه ثامن باید ۳۰۰-۴۰۰ پله را بالا می‌رفتی و من این پله‌ها را بالا می‌رفتم و باز هم تیم نتیجه نمی‌گرفت و فردا می‌آمدند و یک کار دیگر می‌کردند. بله چنین اتفاقاتی در مشهد رخ می‌داد.

با این که خلافش اثبات می‌شد، ولی هنوز به استفاده از جادوگر اصرار داشتند؟

خیلی اعتقاد داشتند.

بیوگرافی احسان خرسندی، بازیکن سابق تیم پرسپولیس - پرسپولیس

نتیجه‌ای هم دیدند؟ مثلا پیش آمده بود که توپی ناگهانی وارد دروازه شود یا خلاف آن اتفاق بیفتد؟

نه این گونه نبود. ما لحظه‌های آخر با سلام و صلوات در لیگ ماندیم. یعنی اگر پیام، استقلال را در مشهد می‌برد ما قطعا سقوط می‌کردیم. حتی با وجود این که هر هفته می‌دیدند اتفاقی نمی‌افتد، باز هم به استفاده از جادوگر اصرار داشتند.

چه کسی بیشتر از همه این اصرار را داشت؟

نمی‌دانم، ولی کار اصلی را تدارکات تیم انجام می‌داد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader