true

ویژه های خبری

true
    امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

تشریح نحوه کمک به مناطق محروم برای مقابله با کرونا

دشتستان بزرگ :معاون سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر شیوه‌های مشارکت مالی شهروندان برای کمک به مقابله با کرونا در مناطق محروم و کمتر برخوردار را تشریح کرد.

به گزارش دشتستان بزرگ ،وحید سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا،  در این‌باره گفـت: به دنبال درخواست های متعدد و به منظور جلب مشارکت‌های مردمی برای مقابله با ویروس کرونا در مناطق کم‌برخوردار کشور جمعیت هلال احمر از حدود یک ماه پیش طرح دست‌یار را به مرحله اجرا گذاشت.

وی ادامه داد:‌در این طرح با کمک‌های مردمی جمع آوری شده اقدام به تهیه و خرید وسایل حفاظت فردی شامل ماسک، محلول ضدعفونی کننده، دستکش و … برای خانواده‌های کم‌بضاعت در مناطق نقاط حاشیه‌ای و آسیب‌خیز می‌شود و داوطلبان جمعیت هلال احمر آن را توزیع می‌کنند.

سلیمی درباره راه‌های دریافت این کمک‌ها نیز گفت: مردم کشورمان می‌توانند کمک های نقدی خود را به حساب ۹۹۹۹۹ هلال‌احمر نزد تمامی بانک‌ها یا به شماره کارت‌های ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران واریز کنند. اما با توجه به اینکه تاکید به عدم خروج از منزل وجود دارد بهترین راه استفاده از کد دستوری است.

معاون سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ادامه داد: با کد دستوری #۱۱۲* که از طریق تلفن همراه نیز قابل دسترسی است، شهروندان می‌توانند در این طرح مشارکت کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader