true

ویژه های خبری

true
    امروز پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
دشتستان بزرگ: لیست بیمارستان‌های ارائه دهنده خدمت به بیماران مبتلا به کروناویروس در کشور از سوی سازمان نظام پزشکی اعلام شد.
به گزارش دشتستان بزرگ؛ بنابر اعلام کانال اطلاع‌رسانی سازمان نظام پزشکی، در مجموع ۱۷۰ بیمارستان در کشور ارائه دهنده خدمت به مبتلایان کروناویروس هستند.

لیست این بیمارستان‌ها به تفکیک هر استان (بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی در هر استان) اعلام شده که در استان بوشهر نیز ۶ بیمارستان به این منظور تعیین شده است.

این بیمارستان ها شامل نیروی هوایی ارتش، زینبیه خورموج، امام حسین اهرم، امام خمینی کنگان، امیرالمومین کنگان و امام هادی دیر می باشد.

شمار مبتلایان به کرونا در ایران به ۲۸ تن رسید/ ۵ نفر جان باختند

براساس آخرین شواهد آزمایشگاهی تا ظهر امروز ۷۸۵ نفر از میان هزاران نفری که به مراکز بهداشتی درمانی مراجعه کرده بودند به مراکز درمانی برای بررسی بیشتر و تحت نظر قرار گرفتن ارجاع شده‌اند.

کیانوش جهانپور مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ابتلا به ویروس کرونا در کشور گفت: براساس آخرین شواهد آزمایشگاهی تا ظهر امروز ۷۸۵ نفر از میان هزاران نفری که به مراکز بهداشتی درمانی مراجعه کرده بودند به مراکز درمانی برای بررسی بیشتر و تحت نظر قرار گرفتن ارجاع شده‌اند.

وی گفت: از روز گذشته تا کنون، ۱۰ مورد ابتلای جدید تایید شده است که ۸ نفر در شهر قم و دو نفر در شهر تهران هستند؛ به صورت مجموع طی روزهای گذشته ۲۸ نفر تشخیص قطعی کرونا داشته‌ایم که عمدتا در شهر قم ساکن هستند یا سفر به قم داشته‌اند.

جهانپور گفت: یک نفر از موارد ده گاه جدید جان خود را از دست داده است و به طور کلی تاکنون ۵ نفر به دلیل ابتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

لیست بیمارستان های پذیرش کننده بیماران مشکوک به کرونا به شرح زیر است:

لیست بیمارستان‌های پذیرش کننده بیماران کروناویروس اعلام شد

لیست بیمارستان‌های پذیرش کننده بیماران کروناویروس اعلام شد

لیست بیمارستان‌های پذیرش کننده بیماران کروناویروس اعلام شد

لیست بیمارستان‌های پذیرش کننده بیماران کروناویروس اعلام شد

ک

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.